Microsoft Inspire 2017

Microsoft Inspire to międzynarodowa i najbardziej elitarna konferencja biznesowa dedykowana dla partnerów giganta z Redmond. Inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, wymiany doświadczeń oraz wzajemnej współpracy. Tegoroczna edycja odbyła się w stolicy Stanów Zjednoczonych, zbierając blisko 20 000 uczestników z całego świata podczas 4 dni sesji, spotkań i warsztatów. Billennium reprezentowali Bartosz Łopiński – Prezes oraz Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB.

Oprócz celów czysto networkingowych, konferencja prezentowała nowy model podejścia Microsoft do współpracy z Partnerami. Zmiany organizacyjne, szeroko obejmujące struktury Microsoft, przewidują wielopłaszczyznowe wsparcie dla firm Partnerskich takich jak Billennium.

Microsoft po raz kolejny podkreślił, że w swojej strategii biznesowej stawia głównie na wykorzystywanie technologii Azure. Microsoft Azure Stack to oprogramowanie, dzięki któremu każdy użytkownik Chmury otrzyma szanse zbudowania własnej spersonalizowanej platformy obliczeniowej i jej praktycznym zastosowaniu w wiodących branżach.

Nie zabrakło prezentacji nowego pakietu usług Microsoft 365 – wspierającego aktywny rozwój przedsiębiorstw dzięki synergii najwyższych standardów bezpieczeństwa z możliwościami pracy zdalnej. Najnowszy produkt pojawi się w 2 wersjach pakietowych. Enterprise dedykowany dużym organizacjom i Business przeznaczony dla małych i średnich firm.

Na zakończenie ogłoszono, że przyszłoroczna konferencja Microsoft Inspire odbędzie się w Las Vegas. Nie może nas na niej zabraknąć!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt