Mobile Solutions Center

W Mobile Solutions Center zrealizujemy Twój projekt mobilny od A do Z!

Planujesz uruchomienie aplikacji, chcesz oddać w utrzymanie gotowy produkt albo potrzebujesz się podszkolić z wiedzy o mobilnych technologiach? Zgłoś się do nas, a kompleksowo zajmiemy się Twoim projektem.

Czym jest MSC?

Mobile Solutions Center zajmuje się projektowaniem (UX/UI i Design), analizą biznesową, realizacją, testami i utrzymaniem projektów mobilnych. Świadczymy także usługę utrzymania gotowych aplikacji mobilnych oraz migracji istniejących rozwiązań do nowoczesnych technologii cross-platformowych i chmurowych.

Prowadzimy szkolenia i doradztwo projektowe w zakresie technologii takich jak Xamarin i Azure.

Kim jesteśmy?

W MSC pracują certyfikowani programiści technologii Microsoft (Azure, Xamarin oraz Web), w tym Architekt mobilny z wieloletnim doświadczeniem, Certyfikowani eksperci Azure, Testerzy – specjaliści jakości rozwiązań oraz Prelegenci i działacze społeczności programistycznych. Czyli prawdziwi Fanatycy technologii i Bojownicy Microsoftu !

Co zrobiliśmy?

Na swoim koncie mamy kompletne produkty mobilne: od rozwiązań platformowych po cross-platformowe (w szczególności Xamarin); nowoczesny, skalowalny oraz bezpieczny back-end hostowany w chmurze Azure lub on premises, a także aplikację do opłacania rachunków Bilo i aplikację dla inPost.

Prowadzimy Śląską Grupę Microsoft, specjalistyczne szkolenia oraz warsztaty z Xamarin i Azure.

Możemy Ci pomóc? Pisz na: msc@billennium.com

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt