News2022.07.29 5 min. czytania

Billennium na konferencjach: podsumowanie aktywności w pierwszym półroczu 2022 roku

Press office

Po wielu miesiącach przerwy spowodowanej pandemią, wróciła normalność, a dzięki temu coraz więcej wydarzeń organizowanych jest w formule stacjonarnej. Wszyscy zdążyliśmy przyzwyczaić się do pracy zdalnej i jej zalet, jednak w wielu sytuacjach kontakt osobisty sprawdza się najlepiej. Takim przykładem są oczywiście eventy i cała otoczka z nimi związana, czyli budowanie relacji z partnerami i klientami, spotkania w większym gronie i szeroko pojęty networking. Oto krótkie podsumowanie tego, gdzie można nas było spotkać w pierwszej połowie 2022 roku.

Ostatnie tygodnie były dla nas niezwykle pracowite w kontekście obecności na różnego rodzaju wydarzeniach. Nie tylko wzięliśmy aktywny udział w kilku eventach, ale również współtworzyliśmy jeden z nich. Wymienione już zalety, czyli spotkania z partnerami i potencjalnymi klientami, dyskusje i szeroko pojęty networking to oczywiście nie jedyne cele naszej aktywności. Była to również doskonała okazja, aby pochwalić się naszą pracą, kompetencjami i budować wizerunek Billennium na rynku usług IT dla biznesu.

ABSL Summit 2022

Pierwszym z takich wydarzeń była konferencja ABSL Summit 2022. W dużym skrócie, ABSL to jedna z najważniejszych, w tej części Europy, organizacji zrzeszających firmy świadczące usługi dla biznesu, w tym m.in. usługi IT.  Ich sztandarowym projektem jest ABSL Summit – wydarzenie, które corocznie przyciąga uwagę kilku tysięcy przedstawicieli największych firm działających w tym sektorze oraz ekspertów i autorytety ze świata biznesu, polityki czy kultury. Nie inaczej było również w tym roku, bowiem prelegentami byli m.in. Garry Kasparov, Al. Gore, Aleksander Kwaśniewski czy Szczepan Twardoch. Udział w tym wydarzeniu był dla nas nie tylko ogromną szansą do dyskusji i networkingu na istotne tematy dotyczące biznesu, ale też możliwością do pokazania Billennium jako zaufanego partnera w zakresie cyfrowej transformacji, wdrażania rozwiązań chmurowych czy zapewnienia organizacjom najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Nie ograniczyliśmy się jednak tylko do samej obecności i budowania relacji biznesowych. W ramach ABSL Summit nasz CEO, Bartosz Łopiński, wziął udział w dyskusji z szefami największych centrów usług wspólnych na temat globalizacji rynku pracy i jej wpływu na biznes, a także uczestniczył debacie eksperckiej dotyczącej znaczenia i roli zewnętrznych interesariuszy w budowaniu oraz globalnej ekspansji firmy.Udział w konferencji był również dla Billennium okazją do pokazania, jak nasze wysokie kompetencje i zaangażowanie przekładają się na korzyści dla klientów. Powodem do tego była wspólna prezentacja case study Michała Halagiery i Błażeja Fiecka z E.ON Foton, podczas której opowiedzieliśmy jak dzięki bliskiej współpracy stawiliśmy czoła wyzwaniom biznesowym i technologicznym sektora OZE.

Microsoft Envision Poland

Sukces Billennium i wzrost naszego biznesu to wypadkowa wielu czynników, m.in. zaangażowania i kompetencji naszych pracowników, know how firmy, ale też bliskiej współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Dlatego zawsze chętnie podejmujemy wspólne inicjatywy i angażujemy się w ich projekty, dzięki czemu możemy zacieśniać relacje oraz pokazać ekspertyzę w obszarach specjalizacji partnerów. Okazją do tego była konferencja Microsoft Envision Poland, czyli aktualnie największe wydarzenie Microsoft w naszym kraju, wyznaczające trendy rozwoju organizacji i pokazujące różne oblicza cyfrowej zmiany. Nasza obecność jako Partnera Roku Microsoft oraz Partnera wydarzenia była kluczowa, ponieważ potwierdziła nasze kompetencje i zaangażowanie.

W ramach konferencji, Michał Halagiera był jednym z uczestników panelu dyskusyjnego pt. „Nie przewiduj, poznaj odbiorcę swoich usług”, który dotyczył ważnej roli digitalizacji i customer experience w dostarczaniu wartości dla klientów firmy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nagraniem wystąpienia.

Dowiedz się więcej rozwiązaniach Microsoft w Billennium

„Feel the Harmony” – pierwsze urodziny regionu Google Cloud Warszawa

Niezwykle cennym doświadczeniem dla nas były również pierwsze urodziny regionu Google Cloud Warszawa, czyli impreza naszego kolejnego ważnego partnera technologicznego i biznesowego. W ramach tego eventu zorganizowaliśmy stoisko z naszymi ekspertami, którzy chętnie dzielili się wiedzą z uczestnikami i opowiadali o zaimplementowanych rozwiązaniach stworzonych na bazie środowiska chmurowego Google.

Poznaj bliżej rozwiązania Google w Billennium

Śniadanie technologiczno-biznesowe: Zapewnij ciągłość działania biznesu dzięki technologiom AWS

Tak jak wspominaliśmy na początku, nie byliśmy jedynie aktywnym uczestnikiem, ale również sami współtworzyliśmy jedno z wydarzeń, a było to śniadanie technologiczno-biznesowe: Zapewnij ciągłość działania biznesu dzięki technologiom AWS. AWS jest również jednym z naszych kluczowych partnerów i z roku na rok coraz więcej projektów realizujemy właśnie w oparciu o środowisko i technologię tej firmy. Podczas spotkania nasi koledzy – Tomasz Osipiak, Michał Halagiera oraz Łukasz Stypułowski, opowiadali m.in. o tym jak dzięki rozwiązaniom cloudowym AWS radzić sobie z aktualnymi wyzwaniami biznesu. Konferencja ta miała charakter zdecydowanie bardziej specjalistyczny, ale była dla nas równie istotnym wydarzeniem, bowiem pozwoliła jeszcze mocniej pozycjonować nas jako eksperta w dziedzinie rozwiązań giganta technologicznego z Seattle.

Dowiedz się więcej o rozwiązanich AWS w Billennium

To jeszcze nie koniec 2022 roku

W kolejnych miesiącach nie zamierzamy oczywiście osiadać na laurach i już planujemy udział w kolejnych wydarzeniach wraz z naszymi partnerami. Jedną z głównych wartości Billennium jest rozwój, a dzięki uczestnictwu w takich wydarzeniach, inspirujących dyskusjach i cennych spotkaniach z partnerami i autorytetami, możemy poszerzać swoją wiedzę, budować ekspercki wizerunek Billennium na rynku oraz docierać do nowych odbiorców naszych usług. By być na bieżąco z naszą aktywnością eventową, śledz nas w serwisie LinkedIn.

Autor

Biuro prasowe

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt