News2023.06.30 4 min. czytania

Billennium na konferencjach w pierwszym półroczu 2023 

Press office

Sezon wydarzeń branżowych zdecydowanie należy do jednego z naszych ulubionych. Wiosną 2023 roku pojawiliśmy się w wielu ciekawych miejscach. Byliśmy między innymi na otwarciu pierwszego w Polsce Data Center Microsoft, gdzie jako Złoty Partner gościliśmy uczestników na naszym stoisku i rozmawialiśmy z nimi o technologiach usprawniających biznes. Jednak majowy event Microsoft to nie wszystko. Dowiedz się więcej, gdzie jeszcze można było nas spotkać z krótkiego podsumowania pierwszej połowy 2023 roku.

Billennium jako złoty sponsor Salesforce World Tour Essentials 

Na Salesforce World Tour Essentials pojawiliśmy się w licznym gronie, a razem z nami wyposażone w przeróżne atrakcje stoisko. Przeprowadziliśmy setki ciekawych rozmów z potencjalnymi klientami, pracownikami oraz dyskutowaliśmy o możliwościach Salesforce z pozostałymi uczestnikami i sponsorami. Jedną z atrakcji cieszącą się największym zainteresowaniem na stoisku Billennium okazał się konkurs, który polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na kilka prostych pytań, gdzie do wygrania była konsola Nintendo Switch. 

Mieliśmy też okazję przejąć jedną ze scen poprzez wystąpienie Przemysława Rudolfa, Strategic Account Executive w Billennium, który podczas swojej prelekcji opowiadał o naszym wdrożeniu Salesforce u klienta Horn Distribution, a także o naszym najnowszym rozwiązaniu – Billennium Sales Box.  

Z kolei na innej scenie pojawiła się Magdalena Popiołek, Channel Executive w Billennium, która wzięła udział w dyskusji Bring Women Back to Work: Breaking Barriers and Creating Opportunities. Opowiedziała o swoich doświadczeniach oraz o tym, jak ważna jest ta inicjatywa dla Billennium. 

Srebrny Partner AWS Community Day 

W Billennium wspieramy na co dzień rozwój biznesów firm poprzez wykorzystanie technologii chmurowych AWS. To spotkanie było dla nas niezwykle cenne, pełne wiedzy i inspiracji. Mieliśmy okazję spotkać się z członkami społeczności AWS w Polsce, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno podczas dedykowanych sesji, jak i w trakcie przerw. 

Dziękujemy organizatorom za tak profesjonalne przygotowanie imprezy. Cieszymy się, że i my mogliśmy wesprzeć to fantastyczne wydarzenie. 

AWS Summit Berlin 2023 

Dzięki ponad 100 sesjom obejmującym biznes, technologię i społeczność, mieliśmy okazję spotkać najlepszych ekspertów AWS w branży. 

Jako dumny partner AWS, cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i poznać Was osobiście. Wspaniale było wymieniać się pomysłami, nawiązywać kontakty i budować relacje z tak inspirującą społecznością. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość technologii chmurowych i jak nadal będzie zmieniać się sposób, w jaki prowadzimy biznes.   

MS Tech Summit 

Na konferencji MS Tech Summit wystąpił Jakub Chojnacki, OpenAI Solution Architect w Billennium. Podczas sesji Balancing Cost and Performance in Azure OpenAI Service with Multi-Agent Reinforcement Learning Jakub opowiedział o opracowaniu systemu opartego na sztucznej inteligencji. Wykorzystuje on wieloagentowe uczenie ze wzmocnieniem w celu optymalizacji równowagi między kosztami a wydajnością dla użytkowników usługi Azure OpenAI. Jednocześnie dynamicznie zarządza planami cenowymi, zasobami obliczeniowymi i wykorzystuje interfejs API w celu zapewnienia najlepszej wartości dla każdego użytkownika. 

London Tech Week 

Dzięki zaproszeniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) spotkaliśmy się w Londynie podczas London Tech Week. Za nami inspirujące pogawędki z uczestnikami oraz czas spędzony w niesamowitej atmosferze tego wydarzenia. Jako jedna z nielicznych firm w #PolishPavilion (Poland Tech Hub) mieliśmy przyjemność reprezentować na miejscu polską branżę IT.  

Nasze stoisko odwiedziło wiele osób z całego świata, które chciały lepiej poznać naszą firmę i dowiedzieć się, czym się zajmujemy. Zorganizowaliśmy również konkurs, w którym nagrodą główną było Nintendo Switch w komplecie z najnowszą grą Zelda. 

Każde ze wspomnianych wydarzeń było dla nas nie tylko inspirującym doświadczeniem, ale także okazją do dzielenia się naszą wiedzą z innymi profesjonalistami z branży. Serdecznie dziękujemy uczestnikom wszystkich spotkań za obecność oraz wspólne tworzenie niezwykłej atmosfery pełnej wymiany myśli i perspektyw. 

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych konferencji – takie wydarzenia to dla nas wszystkich cenny czas nawiązywania wartościowych relacji biznesowych, pozwalający być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami technologicznymi. Do zobaczenia! 

Autor

Biuro prasowe

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt