News2023.03.08 < 1 min. czytania

Billennium wspiera program Bring Women Back to Work

Press office

Mamy przyjemność poinformować o udziale Billennium w programie Bring Women Back to Work stworzonym przez Salesforce przy współpracy z Partnerami. Jest to wspólna inicjatywa zespołu Partnerskiego, Marketingu i Salesforce w Billennium. Cieszymy się, że możemy być częścią tej akcji i aktywnie wspierać kobiety w powrocie do kariery zawodowej.

Program Bring Women Back to Work ma na celu wspieranie kobiet w powrocie na rynek pracy po przerwie związanej z macierzyństwem, chorobą lub innymi okolicznościami życiowymi.

Uczestniczki wezmą udział w 12-miesięcznym cyklu szkoleniowym pozwalającym zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży, consultingu, marketingu oraz wiedzy technicznej dotyczącej rozwiązań Salesforce. Po tym czasie, uzbrojone w wiedzę z obszaru Salesforce, otrzymają możliwość przystąpienia do trzech egzaminów certyfikacyjnych, w tym Salesforce Administrator Certification, co znacznie zwiększy ich wartość na rynku pracy. Salesforce oferuje uczestniczkom również mentorowanie oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w swoich zespołach, a ich CV zostaną udostępnione Partnerom takim jak Billennium, którzy mają możliwość ich zatrudnienia.

Jako Partner programu współpracujemy z Salesforce we wszystkich inicjatywach mających na celu wsparcie kobiet, o których na pewno będziemy jeszcze informować.

Więcej informacji na temat programu Bring Women Back to Work można znaleźć pod adresem: https://www.salesforce.com/eu/campaign/bwbw/

Autor

Biuro prasowe

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt