News2021.07.12 2 min. czytania

Billennium z tytułem Partnera Roku 2021 Microsoft w Polsce

Billennium, otrzymało tytuł Partnera Roku 2021 Microsoft (2021 Microsoft Partner of the Year Award). Firma została uhonorowana spośród globalnego grona najlepszych partnerów Microsoft za wykazanie się doskonałością w zakresie innowacji i wdrażania rozwiązań dla klientów opartych na technologiach Microsoft.

Tytuł 2021 Microsoft Country Partner of the Year to dla Billennium ogromne wyróżnienie i oficjalne potwierdzenie naszych wysokich kompetencji oraz pozycji lidera na polskim rynku w tworzeniu oprogramowania z użyciem technologii takich jak Azure, Power Apps, Sharepoint online czy Teams. To również nagroda za ogromną pracę, jaką wykonaliśmy w ostatnim roku, który pomimo wyjątkowej sytuacji, był bardzo dobrym okresem dla Billennium i dużym krokiem w transformacji cyfrowej w naszym kraju. W ostatnich 12 miesiącach zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w środowisku Azure, które są świetnym przykładem wykorzystania zalet architektury chmurowej i z powodzeniem mogłyby zostać zaimplementowane w każdym kraju w Europie. Uzyskaliśmy również jako pierwsza polska firma status Advanced Specialization w dziedzinie migracji i modernizacji aplikacji do chmury Azure. Jednak największym beneficjentem naszego rozwoju kompetencji są klienci Billennium, dla których tworzymy niezawodne i dopasowane do potrzeb rozwiązania, oparte na sprawdzonych i bezpiecznych technologiach, ale przede wszystkim budujące ich innowacyjność i przewagę konkurencyjną.

– Michał Halagiera Chief Growth Officer w Billennium

Microsoft Partner of the Year Awards to wyróżnienia partnerów Microsoft, którzy w ciągu ostatniego roku zbudowali i wdrożyli wybitne rozwiązania informatyczne oparte na technologiach Microsoft. Nagrody przyznano w kilkunastu różnych kategoriach, a wyróżnione firmy zostały wybrane spośród ponad 4 400 nominacji z ponad 100 krajów świata. Spółka Billennium została wyróżniona za dostarczenie wyjątkowych rozwiązań i usług w Polsce.

Tytuł przyznany Billennium to efekt wielomiesięcznej współpracy z Microsoft, która zaowocowała, m.in. realizacją projektów dla Ministerstwa Finansów w zakresie modernizacji i wdrożenia aplikacji opartych o chmurę Azure. Ponadto, w ostatnim roku eksperci Billennium uzyskali ponad 50 nowych certyfikacji z obszarów takich jak Cloud Platform, Datacenter, Application Development, Cloud Productivity, Application Integration czy Data Analytics.

Jestem zaszczycony mogąc ogłosić zwycięzców i finalistów 2021 Microsoft Partner of the Year Awards powiedział Rodney Clark, corporate vice president, Global Partner Solutions, Channel Sales and Channel Chief, Microsoft. Wyróżnione firmy wykazały się ogromnym zaangażowaniem w budowanie światowej klasy rozwiązań dla klientów – od technologii cloud-to-edge – i reprezentują najlepszych partnerów, jakich nasz ekosystem ma do zaoferowania. 

Partnera Roku 2021 Microsoft

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt