Nowe biura Billennium

W kwietniu przeprowadziliśmy się do naszych nowych siedzib w Warszawie i w Lublinie,

„Otwarcie nowych biur jest dla nas ważnym wydarzeniem. Udało nam się stworzyć przestrzenie biurowe dopasowane do potrzeb i wymagań naszych pracowników i zaprojektowane specjalnie nas. Miejsca przyjazne, kreatywne i otwarte: na pomysły i na gości. W naszej misji zawarte jest przekraczanie granic i tworzenie innowacji – chcemy by było to widać również w miejscach, w którym pracujemy dlatego nowe biura Billennium mają na celu wspomaganie otwartości: na myślenie, tworzenie i perspektywę” – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

„Największa siłą i dynamiką naszych biur są pracownicy, dlatego komunikacja ma przede wszystkim umożliwiaćim  swobodę działania. Opieramy się na trzech filarach: integracja, współpraca, zabawa. Ważne jest dla nas również to, by biura Billennium były przyjazne środowisku i funkcjonowały w zgodzie z naturą dlatego korzystamy ze światła dziennego, dbamy o dostęp do świeżego powietrza i postawiliśmy na dużo zieleni. Jest ona nie tylko odskocznią dla oka, ale również produkuje tlen, oczyszcza i jonizuje powietrze oraz dba o jego wilgotność. Widocznym dodatkiem jest wspólna identyfikacja w naszych wszystkich biurach na świecie co zapewnia nam spójność i przekonanie, że wszędzie pracujemy tak samo. Jesteśmy dumni nie tylko z tego co robimy, ale teraz również z miejsca, w którym pracujemy.” – dodaje Bartosz Łopiński.

W Warszawie pracę w nowym biurze rozpoczęło blisko 100 pracowników, którzy do dyspozycji mają dwa przestronne piętra, w tym dużą jadalnię, część wspólną z hamakami, tarasy i kino.

Na lubelskim rynku Billennium obecne jest od 2011 roku. Pracę w nowej przestrzeni rozpoczęło ponad 200 pracowników. „Lublin to dla nas miejsce wyjątkowe, miasto, z którym jesteśmy związani szczególną relacją. Mamy tu naszą największą siedzibę, którą intensywnie rozwijamy. Do końca 2017 roku planujemy zatrudnić kolejne 100 osób” – mówi Marek Drob, Service Delivery Director, Billennium Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia w Lublinie:

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt