Więcej niż Outsourcing

Billennium

Outsourcing usług IT

Specjaliści IT, zespoły projektowe, opieka nad wybranymi obszarami działalności. Wybierz usługę dla siebie i rozwijaj firmę.

Proponujemy elastyczne modele współpracy outsourcingowej, które można łączyć i konfigurować tak by odpowiadały konkretnym zapotrzebowaniom.

Nasze usługi realizujemy w oparciu o model SLA (Service Level Agreement), zarówno on-site jak i off-site.

 • USŁUGI
  ZARZĄDZANE

 • ZESPOŁY IT

 • SPECJALIŚCI IT

Billennium Services / Managed Services

Chcesz wyodrębnić z Firmy funkcjonowanie wybranego obszaru: usługi, serwisu bądź aplikacji i zoptymalizować swój rozwój? Oddaj to w ręce specjalistów. Przejmiemy wybrane obszary w zarządzanie byś Ty mógł się rozwijać. Managed Services są obecnie najbardziej rozwijającym się obszarem w usługach outsourcingu IT. Podążaj tam gdzie świat!

 • Ścisła współpraca z Klientem pozwala nam na bieżąco przewidywać przyszłe potrzeby i natychmiast na nie reagować. Jesteś zawsze o krok do przodu, a Twój biznes się rozwija.
 • Jakość usługi jest ciągle monitorowana poprzez pilnowanie jej zakresu/scope, przeprowadzanie wyznaczonych wspólnie z Klientem KPI, a także ankiety i raporty z realizacji SLA.
 • 50% naszego zespołu dedykowanego managed services szkolona jest z ITIL – najlepszych praktyk zarządzania usługami IT.
24/7/365

działamy non stop w 3 strefach czasowych

Billennium
Billennium

Billennium Team / Team leasing

Potrzebujesz wielu kompetencji na raz i zgranego zespołu? Dostarczymy grupę specjalistów o wymaganych umiejętnościach, która płynnie wpasuje się w Twoją firmę. W efekcie firma zwiększy wydajność, a jej pracownicy będą mogli skupić się na swej głównej działalności.

 • Powołując dedykowany zespół bierzemy odpowiedzialność za jakość oraz terminowość wykonania ustalonego zakresu prac.
 • Wielkość zespołu elastycznie dostosowujemy do Twoich potrzeb dbając o wymianę wiedzy i rozwijanie określonych kompetencji.
 • Team Leader przypisany do każdego zespołu gwarantuje stały kontakt, odpowiada za pracę zespołu oraz gwarantuje ciągłość pracy.
Billennium
1 238

średnio tyle ticketów miesięcznie obsługuje nasz zespół SharePoint

Billennium

Billennium People / Body leasing

Body leasing – wynajem specjalistów IT. Chcesz rozwijać Firmę, ale brakuje Ci zasobów ludzkich? Nie chcesz ponosić kosztów zatrudnienia nowych pracowników? Zrobimy to za Ciebie. Dostarczymy wyspecjalizowanych profesjonalistów ściśle odpowiadających Twoim potrzebom.

 • Kompetencje, na które masz gwarancje. Nasi konsultanci są dobierani pod kątem potrzeb danego projektu, oraz charakteru firmy. Dzięki sprawdzonemu systemowi rekrutacji mamy pewność co do ich umiejętności.
 • Jasno określona ścieżka rozwoju, plan szkoleń zawodowych oraz kontrola jakości usług sprawiają, że nasi konsultanci rozwijają się razem z Twoją firmą.
 • Pracujemy we wszystkich technologiach i językach programowania. Przede wszystkim: .NET, Java, Javascript, Python, PHP, C++, Sharepoint, BI, Big Data, SQA, Salesforce.
Billennium
17 000

nasza baza kandydatów gwarantuje elastyczność i szybkość reakcji na potrzeby Klientów

17

rekruterów gotowych znaleźć specjalistów odpowiadających Twoim potrzebom

Billennium

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt