Centra Kompetencyjne - więcej niż outsourcing IT

Poznaj nasze Centra Kompetencyjne. 16 lat doświadczenia w dostarczaniu kompetencji IT naszym klientom i stałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań, pozwoliło nam wypracować oryginalny, nowoczesny model współpracy z klientami.

Przejdź na wyższy poziom outsourcingu

Współpracujemy z ponad setką firm, dlatego doskonale rozumiemy z jakimi wyzwaniami się one mierzą. Setki rozmów z klientami i szczegółowe analizy doprowadziły do stworzenia Centrów Kompetencyjnych, z których jesteśmy bardzo dumni. Wiemy, że dzięki nim jesteśmy idealnym partnerem technologicznym niezależnie od modelu współpracy – managed services, team czy body leasingu.

Integration

Document Management

Software Development

CRM

Project & Service Excellence

Quality Assurance

Business Process Automation

Project Management

Managing Data

Development Tools Lifecycle

DevOps & Clouds

24/7

pracujemy całą dobę i każdego dnia, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby pomagać naszym klientom.

3

modele współpracy – pracujemy zarówno w modelu managed services, jak i body i team leasingu.

1000+

pracowników – stanowimy duży zespół z szerokimi kompetencjami.

Formy współpracy

W Centrach Kompetencyjnych pracujemy we wszystkich modelach współpracy z klientami – managed services, team i body leasing. Dbamy o to, aby nie tylko świadczyć usługi outsourcingu IT na najwyższym poziomie, ale być doradcą dla naszych klientów. Dlatego zawsze staramy się dobrać odpowiednią formę współpracy do konkretnych potrzeb.

Ewa at work
bill_04

Managed Services

Wejdź na wyższy poziom outsourcingu IT. Skorzystaj z Managed Services w Centrach Kompetencyjnych Billennium i zdejmij ze swoich barków ciężar dbania o proces.

Managed services to idealne rozwiązanie, gdy chcesz wyodrębnić z firmy funkcjonowanie wybranego obszaru – usługi, serwisu czy aplikacji. Przejmujemy wtedy odpowiedzialność za cały obszar wraz z aktywnym uczestnictwem w jego rozwoju, zgodnie ze strategią ustaloną z Tobą. Billennium to nie tylko specjaliści IT – będziemy dla Ciebie konsultantem dostępnym przez cały czas współpracy.

Dlaczego warto?

Team Leasing

Zgrany zespół i synergia kompetencji – to tylko część korzyści z team leasingu w Billennium.

Team leasing w Billennium oznacza szybkość i skuteczność zespołu specjalistów dopasowywanych do aktualnych i rzeczywistych potrzeb klienta. To stałe wsparcie team leadera, który jest osobą kontaktową do rozliczania projektu i przekazywania wiedzy. A przede wszystkim to ekspercka wiedza i zestaw doskonale dobranych kompetencji, a dla klienta przepis na sukces.

Body Leasing

Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, a brakuje Ci zasobów ludzkich, body leasing Billennium jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Pracują z nami najlepsi specjaliści IT na rynku w bardzo wielu technologiach, a nasz zespół rekruterów potrafi zdziałać cuda, znajdując właściwe osoby, nawet w bardzo niszowych technologiach. Dzięki body leasingowi z Billennium znajdziesz błyskawicznie odpowiednich pracowników, którzy będą mogli pracować zarówno on-site, jak i off-site i obniżysz koszt zatrudnienia specjalisty.

Nasze możliwości


Języki programowania

C# Java JavaScript PHP Python Kotlin R Objective-C T-SQL PL SQL

Technologie

.NET SharePoint Azure Pega TIBCO BW Suite Salesforce JBoss Data Virtualization AWS Robotic Process Automation (RPA) Service Now WebMethods Hadoop (HDFS, YARN) Solr/Spark

BI - Bussines inteligence

Tableau PowerBI Spotfire SSRS SAP BO SAP CLM

Bazy Danych

MS SQL Server Oracle DB

Mobile

Android iOS Xamarin

Metodyki i zarządzanie projektami

Agile Scrum ITIL PMI PRINCE2 P3O