Centra Kompetencyjne - więcej niż outsourcing IT

Poznaj nasze Centra Kompetencyjne. 20 lat doświadczenia w dostarczaniu kompetencji IT naszym klientom i stałe poszukiwanie optymalnych rozwiązań, pozwoliło nam wypracować oryginalny, nowoczesny model współpracy z klientami.

Przejdź na wyższy poziom outsourcingu

Współpracujemy z ponad setką firm, dlatego doskonale rozumiemy z jakimi wyzwaniami się one mierzą. Setki rozmów z klientami i szczegółowe analizy doprowadziły do stworzenia Centrów Kompetencyjnych, z których jesteśmy bardzo dumni. Wiemy, że dzięki nim jesteśmy idealnym partnerem technologicznym niezależnie od modelu współpracy – managed services, team czy body leasingu.

Odkryj centra kompetencyjne Billennium

Lokalizacja

Nie znaleziono żadnego pasującego wyniku.

UX & Design

Wspomagamy naszych klientów korporacyjnych, instytucjonalnych oraz realizujemy projekty wewnętrzne, gdzie rozwijamy narzędzia zwiększające przewagę konkurencyjną Billennium S.A. Pracujemy w środowisku Scrum/Agile w duchu filozofii Constant Improvement..

Software Development

Software Development to dla nas znacznie więcej niż wytwarzanie oprogramowania. Centrum Kompetencyjne o tej nazwie dostarcza klientom najwyższą jakość usług zgodnie z manifestem Software Craftsmanship. .

Integration

Zarządzamy wieloma dostawcami usług biznesowych i integrujemy je tak, aby Twoja organizacja mogła korzystać z jednego, wygodnego dla użytkowników, systemu w całej firmie. .

Quality Assurance

Specjaliści Centrum Kompetencyjnego Quality Assurance uczestniczą w każdym etapie wytwarzania oprogramowania, aby zapewnić jego najwyższą jakość – przeprowadzamy testy zarówno automatyczne, jak i manualne. .

DevOps & Clouds

Przyspieszamy proces dostarczenia oprogramowania, migrujemy projekty na środowisko chmurowe i dbamy o bezpieczeństwo projektów – wszystko to w naszym Centrum Kompetencyjnym DevOps & Clouds..

CRM (Salesforce)

Ponad 60 specjalistów Centrum Kompetencyjnego CRM jest gotowych, aby pomóc Ci wdrożyć, wspierać i stale utrzymywać CRM w Twojej organizacji. Zobacz, jak przenosimy biznes na wyższy poziom. .

Automation

Centrum Kompetencyjne Automation to miejsce pełne specjalistów zajmujących się transformacją cyfrową. Zoptymalizuj procesy i obniż koszty dzięki naszemu wsparciu! .

Project Management & Scrum Masters

Zapomnij o uciążliwych projektach IT. W naszym Centrum Kompetencyjnym zarządzimy Twoimi projektami tak, aby szybko i bez wysiłku wdrożyć wszelkie projekty, jakie sobie wymarzysz. .

Data Management

Centrum Kompetencyjne Data Management to ponad 80 specjalistów, którzy dzięki odpowiednim narzędziom i metodologiom Business Intelligence pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje dla Twojego biznesu. .

Document Management

Przechowuj, edytuj i zachowuj historię dokumentów online i ogranicz zużycie papieru dzięki naszemu Centrum Kompetencyjnemu Document Management. .

Development Lifecycle Tools

W Centrum Kompetencyjnym Development Lifecycle Tools pomagamy naszym klientom poprzez instalację i utrzymanie narzędzi wspierających procesy wytwarzania oprogramowania. .

24/7

pracujemy całą dobę i każdego dnia, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby pomagać naszym klientom.

3

modele współpracy – pracujemy zarówno w modelu managed services, jak i body i team leasingu.

1800+

pracowników – stanowimy duży zespół z szerokimi kompetencjami.

Formy współpracy

W Centrach Kompetencyjnych pracujemy we wszystkich modelach współpracy z klientami – managed services, team i body leasing. Dbamy o to, aby nie tylko świadczyć usługi outsourcingu IT na najwyższym poziomie, ale być doradcą dla naszych klientów. Dlatego zawsze staramy się dobrać odpowiednią formę współpracy do konkretnych potrzeb.

Ewa at work
biuro olsztyn 1

Managed Services

Wejdź na wyższy poziom outsourcingu IT. Skorzystaj z Managed Services w Centrach Kompetencyjnych Billennium i zdejmij ze swoich barków ciężar dbania o proces.

Managed services to idealne rozwiązanie, gdy chcesz wyodrębnić z firmy funkcjonowanie wybranego obszaru – usługi, serwisu czy aplikacji. Przejmujemy wtedy odpowiedzialność za cały obszar wraz z aktywnym uczestnictwem w jego rozwoju, zgodnie ze strategią ustaloną z Tobą. Billennium to nie tylko specjaliści IT – będziemy dla Ciebie konsultantem dostępnym przez cały czas współpracy.

Dlaczego warto?

Team Leasing

Zgrany zespół i synergia kompetencji – to tylko część korzyści z team leasingu w Billennium.

Team leasing w Billennium oznacza szybkość i skuteczność zespołu specjalistów dopasowywanych do aktualnych i rzeczywistych potrzeb klienta. To stałe wsparcie team leadera, który jest osobą kontaktową do rozliczania projektu i przekazywania wiedzy. A przede wszystkim to ekspercka wiedza i zestaw doskonale dobranych kompetencji, a dla klienta przepis na sukces.

Body Leasing

Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, a brakuje Ci zasobów ludzkich, body leasing Billennium jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Pracują z nami najlepsi specjaliści IT na rynku w bardzo wielu technologiach, a nasz zespół rekruterów potrafi zdziałać cuda, znajdując właściwe osoby, nawet w bardzo niszowych technologiach. Dzięki body leasingowi z Billennium znajdziesz błyskawicznie odpowiednich pracowników, którzy będą mogli pracować zarówno on-site, jak i off-site i obniżysz koszt zatrudnienia specjalisty.

Nasze możliwości


Języki programowania

C# Java JavaScript PHP Python Kotlin R Objective-C T-SQL PL SQL

Technologie

.NET SharePoint Azure Pega TIBCO BW Suite Salesforce JBoss Data Virtualization AWS Robotic Process Automation (RPA) Service Now WebMethods Hadoop (HDFS, YARN) Solr/Spark Swift

BI - Bussines inteligence

Tableau PowerBI Spotfire SSRS SAP BO SAP CLM

Bazy Danych

MS SQL Server Oracle DB

Mobile

Android iOS Xamarin

Metodyki i zarządzanie projektami

Agile Scrum ITIL PMI PRINCE2 P3O