Simplify your daily operations.

Zwiększ sprzedaż dzięki optymalizacji komunikacji. Paperless Retail to wszechstronny system do zarządzania rozproszoną siecią sprzedaży, który ułatwia i przyspiesza codzienne zadania na każdym poziomie łańcucha.

Poznaj przewagę Paperless Retail

Stwórz sklep przyszłości z Paperless Retail i wyprzedź konkurencję.

Standaryzacja

  • Informacje o wszystkich sklepach w jednym miejscu – segmentacja po wielu atrybutach, regionalna struktura sieci, zarządzanie pracownikami na każdym poziomie, godziny otwarta punktów sprzedaży i ich geolokalizacja.
  • Delegowanie zadań – ich konfiguracja i kategoryzacja, delegowanie zadań na bazie segmentacji punktów sprzedaży, priorytetyzacja zadań i ich podział na jednorazowe i cykliczne.
  • Komunikacja – szczegółowe kierowanie kampanii marketingowych do punktów sprzedaży, pełna personalizacja wyglądu treści wiadomości, jednoczesne uruchomienie kampanii w całej sieci sprzedaży, automatyczne aktualizacje informacji i materiałów na temat kampanii marketingowych.

Szybkie decyzje oparte na analizie danych

  • Wykonywanie zadań – wszystkie zadania w jednym miejscu wraz z szybkim dostępem do jego szczegółów, mierzeniem postępu w wykonywaniu zadań w ciągu dnia, przeszukiwania zadań, udzielenia informacji zwrotnej, a nawet grywalizacji.
  • Analiza danych – dane w czasie rzeczywistym, analiza informacji zwrotnej z punktów sprzedaży, kokpit prezentujący informacje z całej sieci i poszczególnych punktów, szczegółowe filtrowanie oraz dane geolokalizacyjne, mierzenie planu w stosunku do wykonania.

Automatyzacja

  • Monitorowanie i automatyczne włączanie urządzeń.
  • Nadzór na temperaturą lodówek, konsumpcją prądu oraz gazu.

Stwórz sklep przyszłości z Paperless Retail i wyprzedź konkurencję.

Dlaczego Paperless Retail?