Billennium - Twój partner w projektach Microsoft
Z dumą informujemy, że zostaliśmy uhonorowani tytułem Partnera Roku 2021 Microsoft. To ogromne wyróżnienie i oficjalne potwierdzenie naszych wysokich kompetencji oraz pozycji lidera na polskim rynku w tworzeniu oprogramowania opartych o technologie Microsoft z użyciem technologii takich jak Azure, Power Apps, Sharepoint online czy Teams.
Modernizacja aplikacji internetowych pod kątem platformy Microsoft Azure
Nowoczesne aplikacje sieciowe muszą teraz spełniać wyższe oczekiwania użytkowników i odpowiadać większemu zapotrzebowaniu niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki migracji dotychczasowych aplikacji sieciowych na platformę Azure, organizacje są w stanie zapewnić ich bezpieczeństwo i elastyczność, udostępnić je na całym świecie, a także zagwarantować skalowalność, która pozwoli zaspokoić szczytowe zapotrzebowanie.
Jakie wyniki możemy zaoferować?

50%

szybsze wdrożenie usługi

80%

czasu zaoszczędzonego przez dział IT

466%

zwrotu z inwestycji

i z pewnością możemy pomóc w osiągnięciu tych wartości.
Strony firmowe, portale samoobsługowe dla klientów, aplikacje mobilne - każda firma posiada wiele aplikacji zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Uważamy, że strony internetowe ewoluowały i nie są już statycznymi publicznymi repozytoriami danych, z których korzysta się okazjonalnie. Stały się żywymi i wszechstronnymi jednostkami, które umożliwiają głębsze zaangażowanie klientów dzięki kampaniom cyfrowym. Co za tym idzie, konieczna jest większa sprawność w tworzeniu aplikacji sieciowych, aby zapewnić spójne wrażenia na różnych platformach.
Utrzymanie jak najlepszych wrażeń, tj. wysokiej dostępności, skalowalności, zarządzania bezpieczeństwem, ciągłych aktualizacji, może stanowić nie lada trudność, jeżeli robi się to ręcznie, i wymaga znacznej ilości zasobów takich jak czas, fundusze czy siła robocza, na które nie każda firma może sobie pozwolić. Dlatego też uważamy, że w pełni zarządzane usługi na platformie Azure pomagają niewielkim zespołom dostarczać wysokiej jakości wrażeń płynących z aplikacji internetowych w krótkim czasie, z wykorzystaniem innowacji i przy minimalnych kosztach.
3 główne zmiany
Ludzie
Proces
Technologia
Zaangażowanie cyfrowe wyszło już poza statyczne treści internetowe dostarczając teraz bogatszych interakcji i funkcjonalności. Wierzymy w to, że dzięki usługom zarządzanym na platformie Azure niewielkie zespoły. będą teraz w stanie osiągnąć więcej w zakresie interakcji, jakości usług, bezpieczeństwa i sprawności.

Zapoznaj się z historiami sukcesu

Z dumą dzielimy się naszym doświadczeniem w outsourcingu w ramach naszych Centrów Kompetencyjnych, i tworzymy historie klientów, dla których opracowaliśmy dedykowane rozwiązania informatyczne. Zapoznaj się z niektórymi historiami sukcesu.

Publikacje

Internet Rzeczy przy wykorzystaniu Azure IoT

Przeczytaj

Wirtualne farmy w produkcji filmowej

Przeczytaj

Billennium w liczbach

1000+

specjalistów na pokładzie

50+

używanych technologii

11

biur na całym świecie

Skontaktuj się z nami i rozpocznij swój projekt

Partners Form

  • * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane