Polish – Swiss Innovation Day 2017

Polish-Swiss Innovation Day to organizowana przez Ambasadę Szwajcarii w Warszawie oraz Swisschamber Poland konferencja poświęcona współpracy polsko – szwajcarskiej.

Tegorocznym tematem przewodnim było: Jak stworzyć skuteczny ekosystem cyfrowy? Celem tegorocznej edycji było zwrócenie uwagi na znaczenie nieustannie postępującej cyfryzacji oraz omówienie najlepszych sposobów rozwijania skutecznego cyfrowego ekosystemu, który w przyszłości pozwoli na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Polish-Swiss Innovation Day stanowi forum dialogu w obszarze innowacji dla polskich, szwajcarskich, i nie tylko, ekspertów, przedstawicieli rządu, naukowców, przedsiębiorców oraz startupów.

Zarówno Szwajcaria, jak i Polska, podejmują działania na rzecz stworzenia cyfrowego ekosystemu, odkrywania jego możliwości oraz wskazywania związanych z nim zagrożeń. Dlatego tak ważne jest, aby móc porównać obydwa modele i wymienić się doświadczeniami. Cyfrowa transformacja jest także strategicznym wyzwaniem dla przedsiębiorstw.

Billennium od lat stara się zwiększyć proces cyfryzacji naszego kraju. Odpapierzanie świata to nasza misja, którą realizujemy wspólnie z naszymi produktami Paperless i Bilo.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt