Warszawa

Jakub Mamla

COO

W Billennium pracuje od 2018 roku, a od marca 2019 roku pełni funkcję COO. Ukończył Politechnikę Warszawską, gdzie studiował na Wydziale Zarządzania. Przez 20 lat kariery zawodowej pracował w korporacji z branży komunikacyjnej / elektrotechnicznej. Wierzy, że najważniejszymi elementami dla jego kariery zawodowej było doświadczenie współpracy z dwoma wyjątkowymi szefami. Dlatego też za najważniejszy cel stawia sobie wpływanie na rozwój ludzi wokół, oddziaływanie na współpracowników.

Read more Read less

Story

Miałem ogromne szczęście pracować z dwoma wyjątkowymi szefami, którzy wywarli na mnie ogromny wpływ. Bez nich nie byłbym tu, gdzie jestem teraz. Wierzę, że najważniejszy czynnik w rozwoju człowieka, to ludzie, z którymi spędza się czas.
Przejście z ogromnej korporacji do Billennium było dla mnie bardzo dużą zmianą. Czuję znacznie większą odpowiedzialność, dużo większe tempo wszystkich działań. Ten kontrast jest niezwykłym, odświeżającym doświadczeniem, które polecam każdemu. Warto być otwartym na zmiany, bo one ubogacają.
Nie mam w sobie ducha rywalizacji, ale bardzo cenię te kilka godzin w roku, gdy jadę na zawody strzeleckie. Posiadanie broni niebywale uczy pokory – operuję przedmiotem, który naprawdę potrafi wyrządzić krzywdę. Jednak dla mnie jest to przede wszystkim okazja do całkowitego skupienia się na wyznaczonym celu i odcięcia od zewnętrznych bodźców.

Bille Squad Member

Zawsze lubiłem po prostu pracować. Wierzę, że jeśli praca przestaje sprawiać przyjemność, powinno się ją zmienić. Poza tym jestem domatorem. Mam żonę, dwóch synów, wielkiego psa oraz kota. Im jestem starszy, tym bardziej doceniam spędzanie czasu w otoczeniu osób mi bliskich i życzliwych – staram się nieprzerwanie pielęgnować kontakt z tymi osobami. Poza tym strzelam sportowo, należę do klubu Legia, czasem na zawodach uda mi się uplasować w pierwszej trójce zawodników. Na co dzień jesteśmy bombardowani bardzo wieloma bodźcami, a przy strzelectwie zakładam słuchawki, które całkowicie mnie od tych bodźców odseparowują. Jest jeden cel i koncentracja tylko na nim. Ale nie wyobrażam sobie strzelać do żywych istot!