Rozwiązania IT na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania dla Twojego biznesu? W Billennium rozumiemy, że każda organizacja ma indywidualne potrzeby, dlatego nasze rozwiązania IT są dopasowane do potrzeb każdej firmy.

Oprogramowanie dedykowane Twojej firmie

Wszystko co tworzymy, jest zgodne z naszą misją i wizją oraz naszymi wartościami. Chcemy żyć w świecie, w którym technologia przynosi radość i korzyść zarówno naszym klientom, jak i nam samym. Jednocześnie dbamy o to, aby nasze rozwiązania nie tylko optymalizowały procesy biznesowe, ale też wpływały pozytywnie na środowisko – dlatego wszystkie one ograniczają zużycie papieru w organizacji.

Nasze rozwiązania dla biznesu

In person, remotely!

Poznaj Inperly. To wielokanałowe rozwiązanie ułatwiające komunikację firmy z klientami. Zapewnia trwałość procesu sprzedaży i obsługi, poprawiając jednocześnie relację między klientem a dostawcą. Jednocześnie wykorzystuje wideokonferencje, najpopularniejsze komunikatory internetowe (WhatsApp, Messenger) oraz fizyczne kioski. W świecie, w którym jakość i czas komunikacji z klientem są kluczowe, nasze rozwiązanie będzie służyć Twojej organizacji, reagując na rzeczywiste potrzeby współczesnych konsumentów.

  • Wideokomunikacja oraz integracja z Messengerem i Whatsapp.
  • Wideo weryfikacja tożsamości.
  • Zdalne podpisywanie umów.
Poznaj Inperly

Fight chaos. Keep your paper under control.

Stworzyliśmy Paperless Office – rozwiązanie, które nie tylko pomaga oszczędzać papier w firmie, ale przede wszystkim zwiększa wydajność procesów we wszystkich obszarach organizacji. Dzięki Paperless Office wyeliminujesz chaos procesowy i utrzymasz papier w ryzach.

  • Usprawnij obsługę kancelaryjną i obieg dokumentacji w firmie.
  • Zoptymalizuj proces akceptacji faktur kosztowych.
  • Wspieraj sprzedaż i obsługę klienta poprzez elektroniczne podpisywanie dokumentów.
Poznaj Paperless Office

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

  • * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane