Rozwiązania IT na miarę Twoich potrzeb

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania dla Twojego biznesu? W Billennium rozumiemy, że każda organizacja ma indywidualne potrzeby, dlatego nasze rozwiązania IT są dopasowane do potrzeb każdej firmy.

Oprogramowanie dedykowane Twojej firmie

Wszystko co tworzymy, jest zgodne z naszą misją i wizją oraz naszymi wartościami. Chcemy żyć w świecie, w którym technologia przynosi radość i korzyść zarówno naszym klientom, jak i nam samym. Jednocześnie dbamy o to, aby nasze produkty nie tylko optymalizowały procesy biznesowe, ale też wpływały pozytywnie na środowisko – dlatego wszystkie ograniczają zużycie papieru przez biznes.

Nasze rozwiązania dla biznesu

Simplify your daily operations.

Zarządzanie rozproszoną siecią sprzedaży to nie lada wyzwanie! Dlatego Billennium stworzyło Paperless Retail – rozwiązanie IT pomagające optymalizować i ustandaryzować procesy operacyjne oraz marketingowe w sieciach sprzedaży. Przyśpieszamy i ułatwiamy komunikację z centrali poprzez region aż do samego sklepu i w druga stronę. Zadania operacyjne, komunikacja, materiały marketingowe, wszystko w jednym miejscu. Przejrzyste i dostępne w dowolnym momencie.

  • Zarządzaj zadaniami w sklepie.
  • Prowadź komunikację marketingową w sieci sprzedaży.
  • Podejmuj decyzje na podstawie danych z punktów sprzedaży w czasie rzeczywistym.
Poznaj Retail

Remotely in person

Poznaj Inperly. To wielokanałowe rozwiązanie ułatwiające komunikację firmy z klientami. Zapewnia trwałość procesu sprzedaży i obsługi, poprawiając jednocześnie relację między klientem a dostawcą. Jednocześnie wykorzystuje wideokonferencje, najpopularniejsze komunikatory internetowe (WhatsApp, Messenger) oraz fizyczne kioski. W świecie, w którym jakość i czas komunikacji z klientem są kluczowe, nasze rozwiązanie będzie służyć Twojej organizacji, reagując na potrzeby współczesnych konsumentów.

  • Wideokomunikacja oraz integracja z Messengerem i Whatsapp.
  • Wideo weryfikacja tożsamości.
  • Zdalne podpisywanie umów.
Poznaj Inperly

Fight chaos. Keep your paper under control.

Stworzyliśmy Paperless Office – rozwiązanie, które nie tylko pomaga oszczędzać papier w firmie, ale przede wszystkim zwiększa wydajność procesów we wszystkich obszarach organizacji. Dzięki Paperless Office wyeliminujesz chaos procesowy i utrzymasz papier w ryzach.

  • Usprawnij obsługę kancelaryjną i obieg dokumentacji w firmie.
  • Zoptymalizuj proces akceptacji faktur kosztowych.
  • Wspieraj sprzedaż i obsługę klienta poprzez elektroniczne podpisywanie dokumentów.
Poznaj Paperless Office

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy