Nasze Śniadania IT w 2017 roku

Od czerwca do grudnia 2017 zorganizowaliśmy 6 eksperckich Śniadań IT. Razem z naszymi gośćmi i zaproszonymi prelegentami rozmawialiśmy o Data Management, Managed Services, Jednolitym Pliku Kontrolnym, elektronicznym obiegu dokumentów, Chmurze oraz o technologiach mobilnych, a dokładnie Xamarinie.

Cykl śniadaniowy otworzyliśmy czerwcową konferencją poświęconą technologii Xamarin. W Stanach Zjednoczonych jest to obecnie wiodąca technologia, na bazie której powstają aplikacje mobilne. W formie prelekcji przedstawiliśmy budowę Xamarina na trzech platformach (UWP, Android, iOS) z wykorzystaniem zaledwie jednego kodu, prezentując przy tym zalety i korzyściach użytkowania Cross-platform.

Tematem kolejnego Śniadania została platforma chmury Microsoft Azure. Eksperci Billennium LAB wspólnie ze architektami MS zaprezentowali działanie Chmury na przykładzie branży retail. Wskazując korzyści wynikające z budowy platformy integracyjnej, które przekładają się na szybszą i tańszą wymianę danych wśród dużych przedsiębiorstw oraz projektów start–upowych.

28 września wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izba Gospodarczą zorganizowaliśmy Forum CFO o tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Przedstawiliśmy jego wykorzystanie w toku kontroli sprawdzających, najnowsze zmiany, plany na przyszłość oraz praktyczno–techniczne aspekty dotyczące raportowania.

Po zmianach w JPK przyszedł czas na Seminarium z zakresu Elektronicznego Podpisu w Opiece Zdrowotnej. Prelegentom wydarzenia przyszło zmierzyć się z cyfrową transformacją w służbie zdrowia, przyszłością elektronicznego obiegu dokumentów, jej normami prawnymi oraz ideą koncepcji Paperless.

O proaktywnym podejściu do zarządzania usługami w organizacji, konkurencyjności outsourcing i jego przyszłości oraz realnymi wdrożeniami na przykładzie Cyfrowego Polsatu, dyskutowaliśmy w ramach listopadowej edycji Managed Services.

Tematem ostatniego Śniadania IT w 2017 roku został Data Management. Przedmiotem spotkanka było zarządzanie danymi, a konkretniej mówiąc zagadnienia z obszaru Big Data, Data Science oraz zaawansowanej analityki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za żywe dyskusje i już teraz zapraszamy do udziału w tegorocznych Śniadaniach IT!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt