Śniadanie IT. Azure – power to control!

29 sierpnia w naszej warszawskiej siedzibie odbyło się Śniadanie branżowe dedykowane technologii Azure, sygnowane hasłem – power to control!

W Śniadaniu uczestniczyli nasi Klienci, Partnerzy oraz właściciele start-upów. Nie zabrakło przedstawicieli środowisk akademickich i twórców nowoczesnych rozwiązań.

Tematem spotkania było wykorzystanie technologii Azure. Dziś nikt z branży IT nie wyobraża sobie pracy bez Chmury. To teraźniejszość definiująca najbliższą przyszłość, która przenosi technologię na wyższy poziom.

Prelekcję eventu rozpoczął Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB* wprowadzając gości do świata platformy Azure. Dalszą część prezentacji poprowadzili Architekci Cloud Solution. Michał Furmankiewicz z firmy Microsoft przedstawił działania Chmury w branży retail na przykładzie polskich i europejskich wdrożeń. Natomiast Kamil Wysocki z Billennium LAB opowiedział o budowie platformy integracyjnej pozwalającej na szybszą i tańszą wymianę danych z wykorzystaniem możliwości Chmury.

Serię wystąpień zakończył Dominik Przywara z zespołu Mobile Solutions Center Billennium definiujący Azure jako ważny element start-upów, na przykładzie aplikacji Bilo.

Wymiana doświadczeń, obserwacji i poglądów odbyła się z wykorzystaniem rozwiązań wdrażanych w markach tj. Heineken, Real Madryt, Millennium Bank czy Ministerstwo Finansów.

Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i już teraz gorąco zapraszamy na Śniadanie Paperless w Warszawie 4 października, podczas którego zaprezentujemy najnowsze rozwiązania IT wykorzystywane w Opiece Zdrowotnej. Więcej pod LINKIEM.

 

*Billennium LAB to niezależny zespół ekspertów, którego celem jest stałe poszukiwanie i budowanie nowych rozwiązań. Badamy koncepcje technologiczne pod kątem biznesowych korzyści oraz możliwości przełożenia ich na nowe produkty. Mamy na swoim koncie projekty realizowane dla Ministerstwa Finansów i Uniwersytetu INSEAD oraz firmy Vintom. W ramach naszych prac badawczych opracowywaliśmy m.in. Microsoft Bot Framework czy okulary Hololens. Prowadzimy szkolenia z zakresu różnych technologii, np. Azure czy Xamarin.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt