Śniadanie IT: Human Experience Management

Tematem przewodnim wydarzenia był Human Experience Management – jak w HR zarządzać poprzez doświadczenia, a nie zasoby ludzkie.

Serię prelekcji rozpoczął Krzysztof Grzyb, Customer Experience Director z Billennium kontrastując osobę Human Experience Leadera z Human Resources Managerem.

Agata Błaszkiewicz, People Services Director z firmy Colliers International przedstawiła nowoczesny onboarding z ludzką twarzą jako dobrze działający przykład opieki pracodawcy nad nowo zatrudnionymi pracownikami.

Z kolei tuż przed przerwą Olga Żółkiewicz, Employee Experience & Internal Communication Coordinator z Billennium zobrazowała doświadczenia kandydatów i pracowników na przykładzie badania Candidate Experience w Billennium.

Drugą część konferencji otworzyła wspólna prezentacja Iwony Zych, HR Managera i Marty Pasiecznej, Senior HR Specialist z T-Mobile, poświęcona miejscu feedbacku w kulturze organizacji na przykładzie największej sieci komórkowej w Polsce.

Zwieńczeniem spotkania było wystąpienie Piotra Aftewicza, Członka zarządu ds. produktów w Billennium, który zaprezentował rozwiązania informatyczne wspierajace nowoczesnego pracownika w jego codziennym życiu.

Uczestnikom Śniadania serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział oraz zachęcamy do udziału w kolejnych naszych wydarzeniach.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt