Śniadanie IT. Xamarin. One to rule them all !

22 czerwca w warszawskim biurze Billennium odbyło się pierwsze Śniadanie IT organizowane przez naszą firmę. Tematem śniadania był Xamarin: One to rule them all !

Xamarin nabiera coraz większego rozpędu i pojawia się coraz więcej projektów biznesowych związanych z tą technologią. W USA jest to w te chwili główna technologia, na której buduje się aplikacje mobilne.

W naszym śniadaniu udział wzięli Klienci Billennium, przedstawiciele start-upów, środowiska akademickiego oraz studenci.

Gości przywitał Bartosz Łopiński – Prezes Billennium. Merytoryczną część spotkania rozpoczął Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB, a wprowadzenie do Xamarina poprowadził Kamil Stachowicz z firmy Microsoft.

Następnie uczestnicy wysłuchali dwóch prelekcji członków Mobile Solutions Center* Billennium. Dominik Przywara opowiedział o tym jak zbudować projekt od razu na trzy platformy (UWP, Android, iOS) pisząc tylko jeden kod i przeprowadził na żywo prezentację takiego kodu. Natomiast Tomasz Kot przybliżył zalety podejścia Cross-platform z wykorzystaniem Xamarina w projektach mobilnych. Opowiedział także o obszarach, w których występują największe oszczędności oraz scenariuszach kiedy w technologii Xamarin uzyskuje się największe korzyści.

Goście z zainteresowaniem reagowali na poruszane tematy co wywołało żywą i długą dyskusję. Po części merytorycznej, nadszedł czas na pytania i rozmowy w kuluarach przy kawie i poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Śniadaniu!

 

* Mobile Solutions Center zajmuje się projektowaniem (UX/UI i Design), analizą biznesową, realizacją, testami i utrzymaniem projektów mobilnych. Świadczymy także usługę utrzymania gotowych aplikacji mobilnych oraz migracji istniejących rozwiązań do nowoczesnych technologii cross-platformowych i chmurowych. Prowadzimy szkolenia i doradztwo projektowe w zakresie technologii takich jak Xamarin i Azure. Więcej pod LINKIEM.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt