Aplikacja Sopot Match Race

Billennium jako partner technologiczny regat Sopot Match Race przygotowało aplikację mobilną SMR dla systemów Android oraz iOS. To pierwszy raz w historii Sopot Match Race, kiedy uczestnicy będą mogli korzystać z takiego udogodnienia. Za stworzenie aplikacji odpowiada Billennium Mobile Solutions Center.

Aplikacja SMR ułatwi poruszanie się po wydarzeniu: 

Bez biletu – goście logując się do aplikacji jedyne co będą musieli zrobić po przyjeździe na SMR to zeskanować unikatowy kod QR z biletu. Od tej pory nie będą już potrzebować biletu by poruszać się po wydarzeniu.

Zawsze na czasie – rejestrując się w aplikacji, goście będą otrzymywać powiadomienia o wynikach wyścigów, nadchodzących wydarzeniach, aktywnościach prowadzonych w Wiosce Żeglarskiej, promocjach Partnerów oraz inne ważne komunikaty Organizatora.

Na swoim miejscu – miejsca wszystkich eventów w ramach SMR znajdują na mapce wraz z danymi kontaktowymi. Nie da się zabłądzić!

W kontakcie – aplikacja służy jako wewnętrzny komunikator wydarzenia, za pomocą którego bez trudu można skontaktować się z innym członkami regatowej społeczności.

Funkcjonalności aplikacji:

 – Dostęp do dynamicznie zmieniającej się Agendy

 – Zasady wyścigów

 – Mapa ważnych obiektów 

 – Chat między użytkownikami

 – Notyfikacje push

 – Wyniki Regat podawane na bieżąco 

 

Sopot Match Race odbyła się w dniach 22 – 25 sierpnia. Aplikacja SMR dostępna jest na iOS i Android.

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt