Wizyta Billennium w Domu Dziecka

7 grudnia 2015 z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu nas wszystkich w Billennium, a także w imieniu naszych Klientów, odwiedziliśmy Dom Dziecka w miejscowości Równe.

Nim dojechaliśmy na miejsce, zdążyło zrobić się już ciemno. Po drodze mijaliśmy kolejne pola, lasy, wioski i znowu pola, lasy, wioski. Aż w końcu dotarliśmy do celu. W Domu czekała na nas spora grupka dzieciaków i wychowawców. Był z nami Michał – wspaniały mim i cyrkowiec, który poprowadził ponad godzinny program, w trakcie którego dzieci uczyły się cyrkowych sztuczek i z chęcią uczestniczyły w zabawie. Było mnóstwo śmiechu i wygłupów 🙂

Oprócz tej chwili radości, zostawiliśmy w Domu kilka sporych paczek z produktami niezbędnymi do codziennego prowadzenia tej placówki, czyli dużo środków czystości, chemii, produktów pierwszej potrzeby, a także produkty dla samych wychowanków: bieliznę i środki do higieny.

Wychowankowie Domu Dziecka w Równem są wspaniałymi dzieciakami w wieku od 3 miesięcy do 18 lat. Wielu z nich już niedługo będzie opuszczać jego mury by zacząć samodzielne życie. Nie jest im łatwo bo brakuje im czegoś czego nie da się niczym zastąpić – rodzinnego wsparcia. Podczas naszej wizyty wychowankowie Domu napisali listy do Św. Mikołaja. Ich marzenia są czasem proste, czasem zabawne, czasem prozaiczne. Wierzymy, że je również uda nam się spełnić  jeszcze przed Gwiazdką odwiedzić dzieci ponownie, już z konkretnymi, wymarzonymi podarkami dla każdego z nich.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt